حراج!
data-prediction-in-wsn-using-variable-step-size-lms-algorithm_2
data-prediction-in-wsn-using-variable-step-size-lms-algorithm_2

ترجمه مقاله پیشگویی اطلاعات در WSN با استفاده از گام متغیر الگوریتم LMS

۳۹,۳۷۵ تومان ۲۲,۲۷۵ تومان

Product Description

این محصول ترجمه مقاله”Data Prediction in WSN using Variable Step Size LMS Algorithm” می باشد، که در ادامه چکیده ای از مقاله را مشاهده می نمایید.

مخابرات سیار مقدار انرژی زیادی را در WSN معلوم مصرف می کند، بنابراین بیشتر راه های منطقی برای کاهش انرژی مصرفی ،کاهش مقدار انتقالات رادیویی است.برای آدرس دهی این مطلب ،استراتژی کاهش اطلاعات بهبود یافته است که مقدار اطلاعات فرستاده شده را با استفاده از پیشگویی مقدار اندازه گیری شده در مبدأ و مقصد ،کاهش میدهد.

انها به دانش قبلی از دامنه اکتشافی، به منظور مدل سازی صحیح مقادیر، نیاز دارند. استفاده از یک دستگاه ریاضی معروف، که الگوریتم LMS نامیده می شود، این امکان را فراهم می آورد که انرژی زیادی را ذخیره نماید درحالیکه به دانش قبلی و یا هر مدلی نیاز ندارد.

دراین مقاله از LMS با گام های متغیر استفاده شده است .با اعمال این الگوریتم بر روی داده های واقعی با توپولوژی های متفاوت در ساختار WSN، ما به بیشترین کاهش نرخ دیتا که حدود 95% می باشد در عین حفظ دقت، دست پیدا کردیم.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ترجمه مقاله پیشگویی اطلاعات در WSN با استفاده از گام متغیر الگوریتم LMS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰ تومان0 items