به نام خدا

شرایط مجوز نرم افزار
این شرایط مجوز یک توافق نامه بین آی پگ و شما است. لطفاً آن را بخوانید. این متن روی کلیه محصولات نرم افزاری و غیر نرم افزاری آی پگ اعمال می شوند، و شامل محتوایی می شود که شما در صورت وجود دریافت می کنید.

 

1-خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت گروه نرم افزاری آی پگ” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی مجاز نمی باشد و انتشار آنها خلاف قوانین می باشد.

  • کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزارها برای  گروه نرم افزاری آی پگ محفوظ میباشد . هر گونه استفاده غیر مجاز از نام  ,مطالب و مستندات و منابع نرم افزار بدون مجوز کتبی شرکت, مطابق با قانون جرایم نرم افزاری غیر مجاز تلقی میگردد و پیگرد قانونی دارد.
  • مجوز استفاده از نرم افزار طبق قرارداد فیمابین , تنها برای استفاده یک مشتری و به نام آن میباشد. ( مشتری میتواند دارای شخصیت حقیقی و یا حقوقی باشد ) هر گونه کپی برداری و سعی در نفوذ به داده های نرم افزار طبق قوانین نرم افزاری حاکم بر جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز تلقی میگردد و پیگرد قانونی  دارد.

2 – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

3 – شما به آی پگ اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت گروه نرم افزاری آی پگ” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت گروه نرم افزاری آی پگ” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

4- سایت گروه نرم افزاری آی پگ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
و همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

5- ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.

6-  آموزش هایی که به عدم توانایی خریدار در استفاده از سورس کدها می باشد، بر عهده آی پگ نمی باشد.

7- تمام لینک هایی که پس از پرداخت موفقیت آمیز در اختیار افراد قرار میگیرد فقط تا 48 ساعت معتبر می باشد و پس از آن غیر فعال گردیده و برای دسترسی مجدد به آن می بایست دوباره محصول را خریداری نمایید.

8- بعد از خرید موفق علاوه بر هدایت کاربر به صفحه دانلود، لینک دانلود برای ایشان ایمیل خواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت ایمیل حتما باید کاربر صفحه Spam ایمیل خود را چک کند زیر ممکن است ایمیل حاوی لینک توسط ایمیل خریدار به Spam منتقل شود که این موضوع خارج از کنترل فروشنده می باشد در نتیجه تمام تبعات ناشی از آن به عهده خریدار است.

 

 

آی پگ می تواند با به روز کردن این بیانیه در هر زمان این “شرایط و قوانین” را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایی هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از قوانین و مقررات جدید در سایت دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جاری و لازم الاجراِ در زمان مطلع شوید.

نصب و استفاده نرم افزارهای آی پگ و استفاده از آن و همچنین استفاده از سرویس های دیگر این شرکت به منزله رویت و مطالعه دقیق قرارداد فوق و قبول تمامی مفاد آن میباشد.

۰ تومان0 items